Pristatymas

PRISTATYMO TERITORIJOS IR LAIKAS

AB „Klaipėdos pienas“ teikia Prekių pristatymo, kliento nurodytu adresu, paslaugą. Kurjeris prekes Pirkėjui pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Pirkėjo pasirinktu, adresu. Prekės bus pristatytos užsakyme nurodytu adresu tik po apmokėjimo už prekes, t.y. pinigams už prekes patekus į  Pardavėjo sąskaitą.

Prekės pristatomas darbo dienomis, darbo valandomis 8-17 val. Vilniaus,  Kauno ir Panevėžio miestuose, Kauno rajone: Domeikavoje, Garliavoje, Akademijoje, Ringauduose, Vijūkuose, Romainiuose, Užliedžiuose, Giraitėje, Lapėse, Ramučiuose. Apie planuojamą pristatymo laiką Kurjeris informuoja Pirkėją užsakyme nurodytu telefono numeriu.

MINIMALI UŽSAKYMO SUMA

Visiems užsakymams taikoma minimali užsakymo suma – 25 Eur su PVM (dvidešimt penki eurai, 0 ct su PVM).

PRISTATYMO MOKESTIS

Prekes Jūsų nurodytu adresu pristatysime NEMOKAMAI.

PRISTATYMO TERMINAI*

Prekes Vilniaus, Kauno, Panevėžio miestuose ir Kauno rajone kurjeris Pirkėjui pristatys per 3-5 darbo dienas po pinigų patekimo į Pardavėjo bankinę sąskaitą. Karantino  laikotarpiu galimas vėlavimas.

*Visuomet pagal galimybes, stengiamės Jūsų užsakymą pristatyti kiek įmanoma anksčiau, prieš tai su Jumis suderinus tikslų pristatymo laiką.

Visais atvejais Pardavėjas (AB „Klaipėdos pienas“) atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių arba nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.